Anasayfa / Genel / BeIN Sports izle

BeIN Sports izle

Türkiye’nin en büyük yayıncı kuruluş firması olan Digitürk 13.01.2017 Lig TV ile devam ettiği yayın hayatına Bein Sport olarak devam edecek. Bugün gün itibari ile yavaştan değişikliklere başlayan firma ilk olarak resmi adreslerini güncelledi sonrasında ise resmi site ve kanalı güncelledi. Herkesin aklında tek soru var? Lig TV ile arasında ne fark var? niye değişti? Çünkü, yayıncı kuruluşun son sahibi olan firma battı ve yerine devlet geldi sonrasında ise Bein Media satıldığı duyuldu. Bu kuruluş çoğu ligin yayın hakkına sahip ve bir çok bölge de yayın yapmaktadır. Fiyatlar da bir değişiklik olacak mı hakkında pek bir bilgimiz olmasa da Bein yayınlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi yayın(streaming) sitesi olan Dailymatch bu kanalı da sorunsuz bir şekilde yayınlayacak. Bedava beinsport izlemenin en iyi yolu Dailymatch.

Şifresiz nasıl izlenir?

Eğer şifresiz olarak izlemek isterseniz yayınlarımızdan faydalanabilirsiniz. Bein Sport 1-2-3-4 kanallarını 7/24 olarak yayınlamak tayız. Televizyon da şifresiz izlemeniz imkansızdır yani bu yayınlar şifreli yayınlardır ve üst düzey koruma sistemleri ile korunurlar. En uygun olarak ya Kahve de izlersiniz yada Digitürkplay’dan. Bedava izlemek isterseniz de sitemizi tercih edebilirsiniz. Üst menüden HD maç yayınları butonuna bastıktan sonra yayınlar açılacaktır genellikle maça 5-10 dakika kala açılmaktadır.

Yayınlar da eğer hata alırsanız yapmanız gerekenler VPN kapatmalısınız ve DNS adreslerinizi 8.8.8.8&8.8.4.4.4 olarak güncel etmelisiniz. Eğer başka sorun yaşarsanız iletişim kısmından veya yorum yaparak destek alabilirsiniz.
Hiç bir şey değişmedi kalitemizden bir kez olsun bile ödün vermedik. Yayın hayatımıza 2009’dan beri devam etmekteyiz ve hiç durmadık. Biz ne beyinler gördük güldük güldük öldük 🙂 Bu kanal için de sitemizde yayınlar bulacaksanız ve sizin sorun yaşamamanız için alternatif yayınlar da eklenecektir. Bein dışında TÜRKİYE ligi maçlarını spikersiz izleme alternatifini de sunacağız. Bunun dışın da görüntü kalitesi ise kota uyumlu olarak devam etmektedir bunun üstüne maalesef çıkamıyoruz. Sebebi ise sistemlerimiz yeterli ancak yayın bağlantısı zayıf oluyor bu bizle değil player ve sizle alakalı bir durum bu yüzden kota dostu 400-500 kbps yani 360p ve 480p yayınlar sağlamaktayız.

Bedava beinsports izle

Neden bedava izliyoruz? Çünkü, yayıncı kuruşlar gülünesi rakamlar veriyor ve almamız imkansızlaşıyor. Ülkemiz de en düşük maaşın 1400 TL olduğunu düşünürsek yıllık bu firmalara 400-500 TL veremeyiz hele ki sahibi değişti ve arap olduğu söyleniyor onlar daha da fazla ister.. (Sebebini biliyorsunuz.) Biz de bu yüzden sizleri yıllardır unutmadığımız gibi bu yılda unutmadık ve kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu mücadelemize 2006 yılında çıktık ve web girişimi olarak 2009’da girdik.. Yaklaşık 11 yıldır bu işin içindeyiz ve her şeyi yaşadık gördük.. Son sözümüz ise spor halkındır.. Bedava olmasın tamam ihalesi yapılıyor ama 1400 TL en düşük maaş olan ülkede senelik 500-700 arası fiyatlar vermesinler. Bunun dışında bu sene Cafe-Kahve yerlerine de zam yaptılar ve çoğu küçük yer alamadı ve elimiz de o alternatif de kalmadı. Cafelere gittiğimiz de maç parası üstüne içecek parası almaktadırlar yani sok anam sok.. Ayıp değil mi? Emekçi kardeşim saatlerce çalışsın ve eğlencesi her ülkede ki gibi futbol ama izleyemiyor neden çünkü her şey para para para… DAILYMATCH YAYIN ÇALMIYOR!!! SİZİN OLANI SİZE ULAŞTIRIYOR..

Hakkımda admin

Dailymatch sitesinde editörlük yapmaktayım bu siteye film, dizi, bahis şirketleri ve iddaa tahminleri girmekteyim. Amacımız sizlere ücretsiz şekilde iyi bir hizmet verebilmektedir.
Twitter.com/trdailymatch

Kontrol Edin

Ligtvjet

Futbol, Basketbol, Hentbol, Voleybol, Tenis ve benzeri birçok spor müsabakasını izleyebileceğiniz Ligtvjet sitesi, kaliteli hizmet ve görüntü …

3 yorumlar

  1. Site neden değişti? Eski hali daha iyidi

    • Merhaba Salih bu altyapıda sizlere daha iyi hizmet vereceğimizden emin olabilirsin. Canlı maç yayınlarımız kaldığı yerden devam edecek ekten yeni özellikler de gelecek. İyi günler dileriz.

  2. chat gitmiş ya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir