Anasayfa / Genel / Digitürk izle

Digitürk izle

Türkiye’nin en büyük yayın firması olan Digitürk bünyesinde altında olan Lig TV yıllardır hizmet vermektedir. Sitemiz de ücretsiz olarak lig tv izlemenizi sağlar. Firma 1999 yılında kurulmuştur ve çok köklü bir oluşumdur ancak sahibi çok değişmiştir. Digitürk bir çok şey başına gelmiştir: Sahibi değişmiştir, satılmıştır hatta batmıştır. Firma beIN Media Group tarafından yönetilmektedir hatta bir çok dedikodu kanalın adının değişeceğini konusundadır. Çoğu insanlar kanalının Lig TV yerine BEIN olarak değişeceğini söylemektedirler ama öyle bir şey şuan da mümkün gözükmüyor. Neden diye soracak olursak çünkü Lig TV markalaşmış bir kanaldır ve bu kanal çok kişinin aklında böyle kalmıştır. Digitürk’ün toplam kanal sayısı 200’ün üstünde olmaktadır. Yani bünyesinde 200’den fazla kanal bulunduran Digitürk rakiplerini bu konuda sollamış durumdadır. Firmanın en çok izlenen ve reytinge sahip olan yayını Vodafone Arena’da oynanan Beşiktaş – Galatasaray maçıdır rekor kırmıştır.

digitürk izle, bedava digitürk izle

Digitürk izle

Bu yayınların dışında bünyesinde bir çok film, belgesel, çizgi film ve bir çok kanal bulunuyor. Sizler de Digitürk edinmek isterseniz firmanın bayiilerine başvurabilirsiniz. Ama almak istemiyorsanız ve bütçeniz yeterli değilse ki haklısınız. En düşük maaşın 1400 TL olduğu bir ülkede yıllık 600-700 TL rakamlar çok fazladır ve ekonominize büyük zararlar verir. Sportboss olarak sitemiz de Digitürk izlemeniz mümkündür. Tüm Lig TV kanallarını sitemiz de izleyebilirsiniz ve bunu yaparken de hiç bir sorun yaşamazsınız. Tüm bilgileriniz tarafımızca saklanmaktadır ve korunmaktadır. Asla hiç bir firmayla paylaşmıyoruz..

Hakkımda admin

Dailymatch sitesinde editörlük yapmaktayım bu siteye film, dizi, bahis şirketleri ve iddaa tahminleri girmekteyim. Amacımız sizlere ücretsiz şekilde iyi bir hizmet verebilmektedir.
Twitter.com/trdailymatch

Kontrol Edin

Webspor

İnternet üzerinden online maç mı izlemek istiyorsunuz? O halde Webspor sizleri bekliyor! Sorunsuz ve herhangi bir donma …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir