Anasayfa / Genel / Tivibuspor 2 izle – Tivibuspor izle

Tivibuspor 2 izle – Tivibuspor izle

Tivibu yayın hayatına Türk Telekom altında 2010’da başlamıştır ve çok garip bir sistem olarak bilinmektedir. Çünkü sistem ilk defa IPTV teknolojisi kullanan kurumsal bir firma oldu yani  çanak hayatını bitirdi ve İnternet teknolojileri ile yayın yapmaktadır. Bunun en büyük artısı ise nasıl bir hava olayı olursa olsun asla yayın sonlanmıyor ve kesintisiz devam etmekte. Özelliklerinin arasında ise İnternet üzerinden bir yazılım olduğu için Film kiralama, Tekrar izleme gibi bir çok servise de bu sistem altında hizmet veriyor. Yani istediğiniz filmi istediğiniz zaman her türlü izleyebiliyorsunuz sistem kusursuz diyebiliriz.. Hatta Türkiye şartlarına göre çok iyi bir sistemdir ve bu yıllarda çıkması bizi cidden şaşırttı.. Tivibu ilk yılların da bünyesinde pek fazla bir şey bulundurmamıştır ancak Tivibuspor‘u kurduktan sonra İtalya ve Fransa gibi iki sıkıcı ligi yayınlamaya başladı..

tivibuspor izle, tivibuspor 2 izle

Yayın hakların da şuanda büyük bir hamle yaparak Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi hakkını bulunduruyor ve bu firma için çok büyük bir yatırım olmuştur ilerde daha güzel yatırımlar yapacağını bekliyoruz. Ek olarak bu firma ne kadar alsa da başarısızlıklarıyla da bilinmektedir. Yayınlar da yaşanan bir çok sıkıntıyı 2016 Şampiyonlar Ligi ve UEFA maçların da gördük.. Bunu ilk seneleri olmalarına vererek diğer yıllar da daha başarılı bir yayın hayatının olmasını diliyoruz. Siz de eğer hem spor sever hemde film, belgesel tarzı şeyler seviyorsanız alabilirsiniz. Çok fazla özelliği mevcuttur eğer eviniz de Tivibu varsa sıkılmayacak olmanızdan eminiz.

Tivibuspor İzle

Firma ne kadar güzel şeyler yapsa da Türkiye şartlarına gelecek olursak internetten izlemek zorunda kalıyorsunuz yani diyelim Türkiye Ligini izlemek için Digitürk aldınız ve bunu da almak istiyorsunuz çok pahalıya patlar hatta alamazsınız birini almaya zorunda kalırsınız. İnternette tivibuspor izlemek istiyorsanız rahatlıkla Sportboss’u kullanabilirsiniz. Maç zamanları Tivibu yayınları sitemiz de 5 dakika kala aktif olacaktır. Rahatlıkla sitemizdn Tivibuspor izle ve Tivibuspor 2 izle mümkündür.

Hakkımda admin

Dailymatch sitesinde editörlük yapmaktayım bu siteye film, dizi, bahis şirketleri ve iddaa tahminleri girmekteyim. Amacımız sizlere ücretsiz şekilde iyi bir hizmet verebilmektedir.
Twitter.com/trdailymatch

Kontrol Edin

Webspor

İnternet üzerinden online maç mı izlemek istiyorsunuz? O halde Webspor sizleri bekliyor! Sorunsuz ve herhangi bir donma …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir